KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11565291

nr 1156 5291

Etsning

Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, Cowboy, motivet: 22x28

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 januari 2018
kl 19:57:08

22/1 16:19:48 1      Vinnande bud